Lorem Ipsum Duası ve Açılış

Hellö Wörld - Merhaba dünyalı biz dostuz.

Bloganus hayırlı olsun! 29 Şubat çok çekici ve özel bir tarih gibi geldi, artık bugün ilk (aslında ikinci) yazıyı paylaşayım siteyi resmi olarak açayım dedim. Bundan böyle (Mart ayı içerisinde ve sonrasında) şu an taslakta duran diğer güzide yazıları paylaşmayı ve hiçliğe (internet çöplüğüne) atmayı ümit ediyorum. Bir gün, bir şekilde, olmaz ya, bu yazıyı okuyan olursa başlığı “Höbeleeey” (üç “e”) olan bir email atsın bana, ona güzel sürprizler yapayım.

Siteyi güzide bir websitesi duasıyla açmak istiyorum,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus vitae quam dapibus, porttitor erat ac, imperdiet metus. Vivamus volutpat quis tortor non molestie. Amin.

Normalde hello world derler, ama ben latince bir yazıyı daha uygun buldum. Neden? Bilmiyorum. Ayrıca siz insanlara da şunu demek istiyorum: “Merhaba dünyalı biz dostuz!”

Site/blog hakkında kısmen detaylı bir açıklamayı yukarıdaki “Hakkında” linkine tıklayarak görebilir, okuyabilir, anlayabilirsiniz. Anlamayadabilirsiniz. Çok da umrumuzda değil özellikle bu bölüm ileride çok dadaist saçma anlamsız bir hal alabilir, almayabilir de.

Bu devirde kimse yazı okumaz boşa kürek çekme, dumbell curl yapma, leg extension’a hiç bulaşma dediler ama dinlemedim. Okuyan okur, okumayandan bana ne.

Hiçbir şey net değil, ne öyle ki bu hayatta…

İntihar notu değildi bu ama öyle bir yere gidiyor lan sanki, yok yok site açılışı bu.

Kutlayalım!

 

Yorum yaz

×